Segregatory Reklamowe Segregatory Reklamowe


Uszlachetnienia druku

Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii, udoskonalamy nasze produkty czyniąc je bardziej estetycznymi…

Tłoczenie 3D

Wytłaczanie jest to proces tworzenia trójwymiarowego obrazu bez użycia druku. Wytłaczanie pozwala wyrazić swoje pomysły na papierze w trójwymiarowy sposób. Jest to doskonały sposób, aby wyróżnić swoje produkty w indywidualny sposób.

Hot stamping

Hot stamping to proces imprintingu metalizowanej folii w różnych odcieniach na papier, karton, lub włókien przy użyciu gorącej matrycy z metalu z motywem tekstu lub grafiki. Dzięki technice złocenia, obszar tłoczenia jest pokryty równomiernie motywem graficznym.

Oferujemy nie tylko folie złote lub srebrne, które mogą być zarówno błyszczące i matowe, ale również wielokolorowe oraz folie przezroczyste. Pokrycie napisu lub motywu graficznego folią metalizowaną nadaje produktowi solidny luksusowy wygląd.

Laminowanie

Laminowanie obejmuje proces pokrywania papieru lub kartonu z filmem z PE (polietylen). Papier może być laminowany folią matową lub błyszczącą. Laminowanie chroni produkty przed uszkodzeniami w trakcie użytkowania, zwiększa ich wytrzymałość i walory estetyczne

Lakier wybiórczy

Zastosowana na poszczególnych elementach graficznych powłoka lakierowa jest utwardzana ultrafioletem, może ona posiadać połysk lub matowy efekt.

Lakier UV mogą być stosowane zarówno do całego produktu lub jego część. Wyróżnienie produktu. Zastosowaniem lakieru UV pozwala uzyskać subtelny i elegancki akcent perfekcyjnie wyróżniający Państwa produkt.